SPAWALNICTWO

Jest 252 produktów.
Showing 1 - 24 of 252 items

Wiele firm swoją działalność opiera na spawalnictwie. Spawanie jest to technika stosowana do łączenia elementów metalowych zwykle poprzez zastosowanie ciepła. Ciepło to wydobywane jest za pomocą specjalnych urządzeń spawalniczych, czyli spawarek. Technika ta wiele ułatwia i dzięki niej nastąpił rozwój cywilizacji. Została odkryta wiele lat temu podczas prób manipulowania żelazem w przydatnych kształtach. Pierwsze spawarki zostały opracowane w pierwszym tysiącleciu n.e., z których najbardziej znane to te wytwarzane w Syrii. Od tamtej pory cała branża spawalnicza bardzo ewulowała. Powstały nowoczesne procesy spawania, które mają na celu uzyskanie ciągłego połączenia na pomiędzy dwiema stalowymi podmiotami. Obecnie wyróżniamy wiele rodzajów spawania: spawanie oporowe, zgrzewanie doczołowe, spawanie z wykorzystaniem elektrody wolframowej, spawanie laserowe, spawanie dyfuzyjne oraz spawanie wykorzystujące wiązki elektronów czy łączenie za pomocą ultradźwięków. 

W naszym sklepie znajdziecie wiele spawarek, które ułatwią Wam codzienną pracę. Spawarki MIG/MAG są prawdziwymi wszechstronnymi urządzeniami do spawania. Znajdują zastosowania w różnorodnych zadaniach. Począwszy od poradzenia sobie ze stalą niestopową i niskostopową, stalą CrNi oraz metalem Ne. Spawają łukiem pulsującym lub tradycyjnie metodą MIG/MAG. Urządzenia te znajdą zastosowanie w wielu obszarach. Maszyny te mogą być wykorzystywane są w spawaniu standardowym w produkcji jednostkowej po skomplikowane linie produkcyjne.

Potrzebujesz uchwytów spawalniczych do codziennej pracy? W naszym sklepie MasterSpaw.pl znajdziesz uchwyty MIG oraz uchwyty TIG. Bardzo ważne, jak nie najważniejsze w pracy spawacza jest bezpieczeństwo. U nas znajdziesz potrzebne ubrania i akcesoria, które zabezpieczą Twoje zdrowie w pracy ze spawarkami. Każda odzież i gadżety spełniają najwyższe standardy BHP.

Każdy produkt jest wybierany w naszym sklepie jest nowy i objęty gwarancją producenta. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami w branży spawalniczej, a urządzenia które oferujemy są niezawodne!

 

Accept

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Kliknij tutaj i przeczytaj więcej na temat cookies.